KONST / Litografier / Litografi 13227096
nr 1322 7096
Arne Olsson
(1918-2004), Sverige
Litografi, Signerad EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Motivet: 65x54 cm
Arne Olsson, svensk målare och grafiker född 1918, död 2004 .
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 april 2020
kl 18:19:33
500 kr